Героги празнува своя 1-ви рожден ден! Признателност към екипа на Неонатология

05 юли 2019

Бих искала да изкажа благодарността си на целия екип в интензивно отделение за новородените на болница Токуда!
Преди 1 год на този ден се роди моя втори син Георги Георгиев Делчев. Беше с тежка пневмония и цялото ми семейство изживя едни много трудни първи дни.
Днес става на 1 год. Вече върви, говори, смее се и е едно прекрасно дете. Без помоща на вашия екип нямаше за се справим. Винаги ще помня лицата ви с добро.
Бъдете здрави и все така ведри. Развивайте се и помагайте на още много ангелчета, които започват живота с борба.

Страхотни сте!

С много благодарности:
Теодора Янкова

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.