"Хоспис Токуда" на три години

01 юни 2012

На 1 юни 2012г. "Хоспис Токуда" стана на три години. На годишнината от откриването си, хосписът може да се похвали с въвеждане на единна система за управление на качеството. Сертификатите по системата ISO 9001:2008 и ISO 14001:2004 ще спомогнат за поддържане на качеството, контрол на всички етапи от процеса на обслужване и за намаляване на вредните въздействия от дейността на дружеството върху околната среда.

В "Хоспис Токуда" се предлага 24-часова високо квалифицирана медицинска помощ за възрастни и тежко болни пациенти в модерна и уютна обстановка.
Основната задача на новата структура е да подобри достъпа до специализирана и качествена здравна грижа на пациентите с хронични и инвалидизиращи заболявания, както и да поддържа качеството на живот на болните и техните близки.