Безплатни прегледи за безсъние и нарушения на съня ще проведат в Асеновград специалистите от Клиниката по Неврология

23 юли 2019

Пациенти със симптоми на нарушения на съня от Асеновград и региона ще могат да се запишат за безплатна консултация с водещи специалисти от Клиниката по Неврология и медицина на съня

Проф. д-р Иван Стайков, началник на Клиниката по неврология в болница Токуда и екипът му - д-р Николай Михнев, д-р Нейко Нейков, д-р Анелия Симеонова ще проведат безвъзмездни прегледи на 3 август между 10 и 14 часа в медицински център Света Екатерина в Асеновград

Необходимо е предварително записване на час  - от понеделник до петък между 14 и 16 часа на тел.: 0895 660 430 (д-р Катерина Михайлова).

Повечето нарушения на съня са лечими от съвременната медицина. Профилактиката и ранната диагностика са препоръчителни за избягване на негативните последствия от тях.

Висококвалифицираните лекари от Клиниката по Неврология и медицина на съня в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда са специализирали в редица европейски страни и са едни от малкото специалисти в страната в областта на този вид нарушения.