Програма на беседите с бъдещи родители в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда за м. август 2019 г.

01 август 2019

Скъпи бъдещи майки и бащи,

Заповядайте на Беседи с бъдещи родители и Отворени врати в отделенията по Акушерство и Неонатология на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда през август 2019 г. На събитията можете да получите отговор на всички ваши въпроси за раждането и първите грижи за новороденото, а на 26 август ще имате възможността да разгледате новия постродилен сектор за двете отделения. За деня на отворените врати се изисква записване на тел. 02/403 4000.

Запознайте се с програмата тук:

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.