"Пиша това писмо, за да изкажа дълбока благодарност към екипа на проф. д-р Кирил Драганов, включвайки в това благодарствено писмо д-р Петреска, д-р Даскалова, както и анестезиолог д-р Биляна Каменова"

16 август 2019

Оперативна дата: 31 JUL 2019

Пациент: Peter V S

Скъпа Болница Токуда/Аджибадем,

Пиша това писмо, за да изкажа дълбока благодарност към екипа на проф. д-р Кирил Драганов, включвайки в това благодарствено писмо д-р Петреска, д-р Даскалова, както и анестезиолог д-р Биляна Каменова. Преди няколко дни този докторски екип ме оперира и тяната точност, колегиалност и загриженост бяха несравними.

Цялата линия от приемането в болницата до операцията до изписването, бяха много добре организирани и без неясни моменти.

Искам да изкажа благодарност и на екипа на отделението по хирургия, разположен на 4-ти етаж, воден под егидата на старша сестра Таня Икономова – прекрасно отношение и точност!

Благодаря ви за вниманието!

PS