Кампания за скрининг на простатата стартира отделението по Урология на болница Токуда

20 август 2019

По случай 12-годишнината от старта на лазерна хирургия на простатата в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда, отделението по Урология ще извършва прегледи на простата на преференциална цена от 33 лв.

Прегледите включват консултация, ехография на простата и тест за PSA туморен маркер. Кампанията е насочена към пациенти със заболявания на простатата или със съмнения за такива.

Прегледите се извършват всеки работен ден от 21.08.2019 до 13.09.2019 г. вкл. в часовете между 09 и 12 часа.

Пациентите могат да запазят своя час на тел. *5544 и 02/ 403 4000, като уточнят, че се записват за пакет “Кампания скрининг на простата”.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.