Кампанията за профилактика на заболяванията на простатната жлеза в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда продължава до 13 септември

04 септември 2019

Мъжете, които са пропуснали да се запишат в скрининг програмата по случай 12-тата годишнина от първата лазерна операция на доброкачествено уголемена простатна жлеза в страната, все още могат да го направят. Кампанията в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда продължава до 13 септември, включително. Тя включва преглед-консултация от уролог, ехографско изследване и изследване на PSA туморен маркер на обща преференциална цена от 33 лв. Насочена е към мъже, които имат оплаквания, установено заболяване на простатата, което проследяват, или са над 50 годишна възраст.

Прегледите се извършват всеки работен ден между 9 и 12 часа, след записване на тел. 02/403 4000  или *5544.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.