Клиниката по Ортопедия и травматология има богат опит в щадящите интервенции за смяна на стави

24 септември 2019

Запишете час за консултация за миниинвазивна смяна на става в Клиниката по Ортопедия и травматология

Всеки ден има научни пробиви в областта на ортопедията, а някои от най-иновативните процедури се извършват тук - в Клиниката по Ортопедия на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда.

Опитните хирурзи работят с най-новите научни открития, изпълняват минималноинвазивни операции, като подмяна на стави - тазобедрена, колянна и раменна.

Разчитайте на доц. Яблански и екипа му, за да се завърнете към активния си начин на живот по-бързо и по-безопасно.

За повече информация се обадете на 02/903 88 00