Безплатни прегледи и консултации на пациенти с коксартроза, гонартроза, деформации на ходилото

07 октомври 2019

Клиниката по ортопедия и травматология ще проведе безплатни прегледи и консултации на пациенти с дегенеративни заболявания на долен крайник - коксартроза, гонартроза, деформации на ходилото

В клиниката по Ортопедия и травматология на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда се извършват операции за смяна на стави по най-съвременните световни стандарти.

Хирурзите са изключително опитни в ендопротезирането стави. Възстановяването на пациентите, на които е сменена става е бързо, защото операциите са миниинвазивни и щадящи. Клиниката работи с последно поколение импланти.

Вижте повече за най-честите операции за смяна на тазобедрена става тук > и колянна тук >

Клиниката по Ортопедия и травматология обявява безплатни консултации за дегенеративни заболявания на долен крайник - коксартроза, гонартроза, деформации на ходилото в периода 14-18 октомври.

Запишете своя час на тел. *5544 и 02/ 403 4000, както и на Информация в болница Токуда.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.