Програма на беседите с бъдещи родители в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда за октомври 2019 г.

02 октомври 2019

Скъпи бъдещи майки и бащи,

Заповядайте на Беседи с бъдещи родители и Отворени врати в отделенията по Акушерство и Неонатология на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда през октомври 2019 г. Задайте вашите въпроси за раждането и първите грижи за новороденото, а на 28 октомври заповядайте да разгледате новия постродилен сектор за двете отделения. За деня на отворените врати се изисква записване на тел. 02/403 4000.

Запознайте се с програмата тук: