Гласувай: Какво искаш да знаеш за роботизираната хирургия в гинекологията?

15 октомври 2019

Аз съм д-р Лъчезар Танчев, акушер-гинеколог, специалист по роботизирана и лапароскопска хирургия в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда.

Преминал съм сертификационни обучения за роботизирана хирургия Да Винчи в Страсбург, Франция и Истанбул, Турция, както за асистент до пациента, така и за конзолен хирург. Оперирал съм и съм асистирал в над 1000 гинекологични роботизирани интервенции.

Гласувайте за кои теми, свързани с роботизирана хирургия Да Винчи искате да научите и в серия от видеа ще споделя с вас информация по 5-те теми, събрали най-висок вот.

Дайте своя глас тук>

Научете повече за Да Винчи в гинекологията тук >