Пациентски семинар "Цялостна грижа за ранна диагностика на рак на гърдата" ще се проведе на 26 октомври в Болница Токуда

16 октомври 2019

Заповядайте на 26.10.2019 г. в аулата на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда на пациентски семинар с вход свободен

В месеца за превенция и борба с рака на гърдата, ще имате възможност да се срещнете с топ специалисти, да зададете своите въпроси и да научите важна и полезна информация за превенцията и лечението на това заболяване.

Image may contain: text

Цялостна грижа за пациенти с рак на гърдата

(пациентски семинар)

ПРОГРАМА

26.10.2019 г.

Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда, Аула 9 ет., вход свободен

10:00 Откриване. Д-р Венелина Милева, изпълнителен директор на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда ще открие семинара

10:10 Лекция на д-р Валентин Иванов, мамолог, Клиника по Образна диагностика, Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда на тема “Методи за диагностика и скрининг на рака на гърдата”

10:30 Лекция на д-р Славимир Лавчев, хирург, Клиника по Чернодробно-жлъчна, панкреатична и обща хирургия, Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда

10:40 Лекция на проф. д-р Антония Цоневска, дм, началник на Клиника по Нуклеарна медицина, Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда

10:50 Лекция на д-р Ахмед Контилев, онколог, отделение по Медицинска онкология, Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда

11:00 Лекция на д-р Калоян Йорданов, лъчетерапевт, отделение по Лъчетерапия и радиохирургия, Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда на тема “Лечение при рак на млечната жлеза - кога, как, защо?”

11:10 Въпроси и отговори. Пациентите могат да зададат своите въпроси към присъстващите лекари

11:50 Кафе пауза

12:20 “Да се справим със стреса който съпътства рака на гърдата” - разговор с д-р Маргарита Тарейн, клиничен психолог, Аджибадем Сити Клиник МБАЛ Младост

13:10 Няколко думи за пациентските семинари на Acibadem City Clinic - началото на едно ново приятелство

МОДЕРАТОР: д-р Венелина Милева, изпълнителен директор на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.