Весели герои се появиха по стените на новия кабинет по детска дерматология

22 октомври 2019

Новообособеният кабинет по детска дерматология бе изрисуван с шарени картини, по инициатива на доц. д-р Здравка Демерджиева, началник на Клиниката по дерматология и венерология

“Така най-малките пациенти ще се чувстват по-комфортно и прегледите ще минават по-приятно и спокойно за тях”, отбеляза доц. Демерджиева.

Специалистите на Клиниката по дерматология и венерология имат дългогодишен опит в лечението на кожните проблеми при децата и юношите. Основните терапевтични направления са диагностика и лечение на контактен дерматит, на акне, на уртикария, на псориазис, на вирусни и бактериални инфекции на кожата, на бенки и други пигментни образувания на кожата, профилактика на полово-предавани инфекции при юношите.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.