Панелна дискусия на тема "Интерстициални белодробни болести с прогресивен фиброзен фенотип" ще се проведе в Болница Токуда на 26.11.2019 г.

16 ноември 2019

Панелната дискусия е за специализанти и специалисти по пневмология и фтизиатрия, рентгенология и патоанатомия и ще се проведе на 26 ноември 2019 г. от 13.30 ч в аулата на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда.

Дискусията е организирана от Клиниката по Пневмология и Клиниката по Образна диагностика на Болница Токуда и Boehringer Ingelheim.

Вижте програмата тук:

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.