Безплатни прегледи за алергии на 25 и 26 ноември в Клиниката по Дерматология по повод XI национална кампания за диагностика и профилактика на кожни алергични заболявания

15 ноември 2019

Резултат с изображение за allergy skin testЕкипът на Клиниката по Дерматология и венерология традиционно се включва с безплатни прегледи и кожно-алергологични тестове в националната кампанията

На 25 и 26 ноември дерматолозите на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда ще преглеждат и консултират безплатно пациенти за кожни и алергични заболявания и при необходимост отново безплатно ще им бъдат направени кожно-алергични тестове.

Можете да запишете своя час на Информация в Болница Токуда, на регистратурата в Клиниката, както и на тел. *5544 и 02/ 403 4000

Кампанията се организира от Секцията по дерматоалергология към Българското дерматологично дружество (БДД) и е в рамките на Health skin @t work кампанията на Европейската инициатива за превенция на професионалните кожни заболявания - EPOS - European Initiative for the Prevention of Occupational Skin Diseases), в която участват 29 европейски страни.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.