Болница Токуда дарява 10 прегледа при уролог на състезателите в бягането Мустак Рън в подкрепа на мъжкото здраве

26 ноември 2019

5km run тази събота - 30.11 ще бъде Мустак рън! Бягането е посветено на световната кампания за мъжко здраве #Movember

Болница Токуда ще дари на 10-има от състезателите в бягането в Южен и Западен парк ваучери за безплатни консулации с уролог.

Ваучерите ще имат давност 6 месеца и ще могат да се преотстъпват. Томболата е след финала на Южен и Западен парк.
Очакваме те в 10 часа в Южен и в Западен парк.

И не забравяй - #СложиМустака

Повече информация за Мустак рън - на страницата на събитието във Facebook http://bit.ly/MustakRun2019

Гледайте как се подготвихме за Мовембър >