Програма на беседите с бъдещи родители в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда за месец декември

29 ноември 2019

Скъпи бъдещи майки и бащи,

Заповядайте на беседите с бъдещи родители и Отворените врати в отделенията по Акушерство и Неонатология в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда през декември 2019 г. Въпреки, че програмата през този месец е съкратена, ще имате отново възможност да зададете всички въпроси, които ви интересуват за раждането и първите грижи за новороденото. На 19 декември (четвъртък) от 12.30 ще се проведат Отворените врати - заповядайте да разгледате родилните зали и новия постродилен сектор в болницата.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.