Доц. Развигор Дърленски стана почетен член на Малтийската асоциация по Дерматология и Венерология

02 декември 2019

Доц. Дърленски от Клиниката по Дерматология и венерология на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда бе удостоен с почетно членство в Малтийската асоциация по дерматология и венерология, след като бе поканен да изнесе лекция на Конгреса на асоциацията в Силема, Малта. Пред своите колеги от чужбина, той представи темата: „Странични кожни лекарствени реакции“.

Доц. Дърленски се включи в програмата и с втора допълнителна публична лекция пред свободна аудитория от над 200 души на тема:  “Новости в лечението на кожните болести 2019”.