Благотворителен Коледен базар на 11 и 12 декември в Болница Токуда

09 декември 2019

За втора поредна година, в навечерието на Коледа, въф фоайето на Болница Токуда ще се проведе Благотвирителен Коледен базар.

На 11 и 12 декември между 7 и 13 часа във фоайето на етаж 1 на болницата ще може да да закупите ръчно изработени сувенири, подаръци, коледна украса, свещници, играчки и сладкиши.

Предметите са изработени от доброволци, сред които и жени с репродуктивни проблеми.

Със събраните средства ще бъдат подпомогнати двойки за инвитро процедури.

Събитието е организирано от фондация "Мечта за Дете", на която Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда е партньор.