"Очарована съм като цяло от организацията на работа в отделението (по Гинекология), приветливия персонал, начина по който си вършат работата, доброто им отношение към пациентите"

10 декември 2019

До Ръководството на Аджибадем Сити Клиник болница Токуда
гр. София

Благодарствено писмо

Уважаемо ръководство,

През 2019 г. за мое съжаление ми се наложи два пъти да ползвам вашите услуги: отделение Гастроентерология с н-к отделение д-р Петко Карагьозов и ви изпратих своите благодарности. Преди една седмица бях в отделение гинекология. Още при влизане ме посрещна една млада, лъчезарна, усмихната и надеждна дежурната лекарка д-р Мария Такова, която така ме прие и изпрати, че нямах никакво съмнение, че съм попаднала на точното място и в добри ръце. Очарована съм като цяло от организацията на работа в отделението, приветливия персонал, начина по който си вършат работата, доброто им отношение към пациентите. А от срещата с лекуващия ми лекар д-р Лъчезар Танчев останах възхитена: първо от голямото му човешко сърце, усмивката, която е винаги на лицето му, лъчезарен като името си.Нямах съмнение, че всичко което ще ми бъде направено, ще бъде наред. Едно голямо БЛАГОДАРЯ д-р Танчев. Вече се чувствам добре и по-спокойна. Радвам се за себе си, че страхът ми отстъпи място на доверието, благодарение на Вас. Продължавайте със същата енергия и висок професионализъм да се грижите за нуждаещите се. Пожелавам Ви още много високи успехи в медицината, много оздравяли и благодарни пациенти. Да бъдеш лекар е призвание и дар от бога за хора с големи сърца като Вашето. По време на краткия си престой съм доволна от целия персонал на отделението. Благодарна съм на съдбата, че ползвах вашите услуги и без колебание ги препоръчвам на мои приятели и познати, които имат здравословни проблеми. И накрая с настъпването на коледните и новогодишните празници, пожелавам на целия екип една по-успешна, по-щастлива, по-богата година с добре заплатен и оценен труд!

Още веднъж сърдечно ви благодаря уважаеми медицински специалисти!

04.12.2019г.

гр. Севлиево

С уважение и признателност:

ДИЯНА ИВАНОВА икономист- пенсионер