Програма на беседите с бъдещи родители в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда за януари 2020 г.

03 януари 2020

Уважаеми бъдещи родители,

И през 2020 г. продължават традиционните за отделенията по Акушерство и гинекология и Неонатология полезни лекции, предназначени специално за вас, обхващащи теми от бременността, раждането и грижата за бебето. Заповядайте отново през януари и на Отворените врати, когато освен възможността да зададете всички въпроси, които ви интересуват, ще можете да разгледате обновеното ни крило за постродилна грижа. Необходимо е записване за Отворените врати на тел. 02/403 4000 или *5544.

Цялата програма за м. януари 2020 вижте тук:

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.