Д-р Шефкетова и екипът ѝ помогнаха на млада двойка да сбъдне своята мечта за дете

10 януари 2020

В началото на 2020 г. се роди Никола - 3150 г радост за Виолина и Валентин

Д-р Мефтуне Шефкетова и екипът ѝ от Центъра за Асистирана Репродукция помогнаха на младо семейство да осъществи мечата си за дете.

След успешна инвитропроцедура и нормална бременност, в АГ-отделението на Болница Токуда посрещнахме малкия Никола. Д-р Мирослава Апостолова, акушер-гинеколог, проследи бременността на Виолина и в началото на годината след планирано секцио се появи дългоочакваното бебе. Никола е първо дете за младата двойка, но се надяват скоро да се сдобият и с второ.

"Благодаря от цялото си сърце на д-р Шефкетова и на д-р Апостолова и екипа на Неонатология", сподели младата майка.

Научете повече за дългия път към щастието на Виолина и Валентин тук>