[Мисия Бебе 2020] Водещи специалисти от Болница Токуда ще отговарят на въпроси на родители по време на уъркшоп на 9 февруари

30 януари 2020

Водещи неонатолози, специалисти по репродуктивна медицина, педиатър и акушер-гинеколог от Болница Токуда ще се включат в уъркшоп за родители, част от кампанията "Мисия Бебе 2020"

Уъркшопът е първото от серията предвидени събития, част проекта на Woman.bg Мисия Бебе 2020, на когото Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда е партньор.

Инициативата цели да подкрепи родителите и да даде правилните отговори на често задаваните въпроси, свързани със забременяването, раждането, отглеждането на деца и репродуктивното здраве. На събитието водещи специалисти от Болница Токуда ще поговорят с бъдещите и с настоящите родители и ще дадат експертните си съвети по важните теми.

Уъркшоп за родители: Въпроси и отговори със специалисти

9 февруари, Сердика Център, ет. -1, вход свободен

Теми и лектори от Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда

11:00-11:20 - откриване

11:20-11:40 - Д-р Мефтуне Шефкетова, началник на Центъра за за асистирана репродукция и д-р Сашо Райков, специалист по репродуктивно здраве. Tе ще говорят с вас кога е правилният момент за забременяване и напълно готови ли сме някога за тази стъпка

12:00-12:20 - Д-р Мария Атанасова, акушер-гинеколог от АГ-отделението на Болница Токуда. Тя ще обсъди с гостите на събитието за видовете раждане - вагинално и секцио, както и за упойките по време на раждане

12:20-12:40 - Д-р Радка Масларска, началник на отделението по Неонатология. Тя ще съветва родителите как да постъпят при спешни състояния при новородени и кърмачета

12:40-13:00 - Д-р Веселина Кендерова, педиатър, детски пулмолог от Клиниката по Педиатрия. Тя ще даде съвети по теми, свързани с детското здраве, сред които колики, среднощно будене, вирусни и бактериални инфекции, ваксини, хидратация при бебета и деца

13:00-13:20 - Яна Раковска, кинезитерапевт в отделението по НеонатологияЩе представи двигателното развитие при децата от 0 до 3 години.

13:20-13:40 - въпроси и томбола

Задавайте своите въпроси, чиито отговори искате да научите на missionbaby@woman.bg

Повече информация за проекта можете да намерите на missionbaby.woman.bg

Очаквайте програмата скоро.

Линк към събитието във Facebook >

Ще ви очакваме :)

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.