Специалистите от Клиниката по дерматология ще представят дейността си пред студентите по медицина на 17 март

06 февруари 2020

Уважаеми студенти по медицина,

заповядайте на 17 февруари от 14 часа в Аулата на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда, ет. 9, за да се запознаете с дейността на Клиниката по Дерматология и венерология.

На официалното откриване на цикъла на обучение по дерматология за студенти медици ще имате възможност да чуете лекции на преподавателския състав от МФ на СУ: доц. Здравка Демерджиева, чл. кор. проф. Николай Цанков, доц. Развигор Дърленски и д-р Иван Богданов от Болница Токуда, както и на доц. Кирил Праматаров и историкът проф. Андей Пантев, които ще споделят опита си с вас и ще представят полезна и практична информация.

Линк към събитието във Фейсбук тук>

Научете повече от програмата:

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.