Благотворителен Мартенски базар в подкрепа на двойки с репродуктивни проблеми в Болница Токуда на 24 февруари

21 февруари 2020

Тази година нека подарим мартенички с кауза

За втора поредна година в Болница Токуда ще се проведе Благотвирителен Мартенски базар.

В понеделник, 24.02.2020 г. между 8 и 16 часа във фоайето на етаж 1 на болницата можете да закупите ръчно изработени мартеници, чаши, албуми, бижута и шоколадови изделия.

Сувенирите са изработени от двойки с репродуктивни проблеми.

Със събраните средства ще бъдат подпомогнати двойки за инвитро процедури.

Събитието е организирано от фондация "Мечта за Дете", на която Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда е партньор.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.