Дискусията за репродуктивно здраве в Болница Токуда се отлага за 28 март

05 март 2020

Планираното за 7 март събитие ще се проведе след три седмици, поради обявената национална грипна епидемия

Скъпи приятели,

Поради настъпили форсмажорни обстоятелства - а именно обявената втора за годината грипна епидемия в цялата страна от 6 до 11 март включително, се налага събитието “Дискусия за репродуктивното здраве” планирана за 7 март, да бъде отложено. Мерките, които се вземат във връзка с епидемиологичната обстановка в страната, изискват ограничаване на събирането на големи групи хора на едно място, което, за съжаление, означава невъзможност да бъде проведена планираната дискусия. Водени от принципа, че вашето здраве и това на близките ви, е най-важно на този етап, отлагаме събитието за датата 28 март 2020 г. (събота).

Програмата и мястото на срещата остават същите. Отново ще имате възможност да зададете всички ваши въпроси и да получите цялата информация, която ви интересува относно репродуктивното здраве в неформална и приятна обстановка.

Вижте линк към събитието във Фейсбук тук>

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.