Прегледайте бенките си безплатно в Болница Токуда от 6-ти до 9-ти юли

03 юли 2020

Клиниката по Дерматология се включва в кампанията Skin Checker на La Roche-Posay

Специалистите по Дерматология в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда се включват в поредната безплатна инициатива за пациенти. От 6 до 9 юли всеки желаещ да провери съмнителни бенки и образувания по кожата си, може да го направи безвъзмездно като се запише на тел.: 02/403 4933, 02/403 4000 или *5544.

Кампанията Skin Checker на La Roche-Posay се провежда всяка година, съвместно с дерматолози в цял свят като образователна скрининг инициатива, която цели повишаване на информираността за рака на кожата, обучения за самонаблюдение и правилно използване на слънцезащита. Повече за кампанията на https://www.laroche-posay.bg/

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.