Благодарност към екипа на Неонатология: "Вие вдъхвате живот и надежда, променяте съдби и сбъдвате желания"

06 юли 2020

На 5- ти юли синът ми Георги става на 2 години.

Роди се при вас. Често се питах защо в мене имаше такъв страх дни преди да родя. Та това щеше да ми е 2-ро раждане... Знаех какво да очаквам, но усещах че ще е различно.

Е, за жалост беше различно и детето не се роди в най-добро здравословно състояние.

За жастие вие бяхте там и дадохте най-доброто от себе си за моето дете.

Спомням си лицата и думите на всички вас, сякаш е било вчера. Така и трябва да бъде. Не трябва да бъдете забравени, защото вие сте героите за всички родители, минали през вас.

По-големият ми син често ми благодари, че има братче. Днес пак ми каза "мамо, благодаря ти за това страхотно братче", а аз изпитах нужда да ви пиша и да благодаря на вас, че днес имам 2 деца.

Вие вдъхвате живот и надежда, променяте съдби и сбъдвате желания. Бъдете благословени!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.