"Уважаеми проф. Цеков, Изказвам своята искрена благодарност и признателност на ръководения от Вас екип, който спасява и дава нов живот и надежда на пациентите, доверили се на вашата компетентност"

10 юли 2020
Уважаеми Проф. д-р Христо Цеков д.м. (началник отделение Неврохиругия),

Изказвам своята искрена благодарност и признателност на ръководения от Вас екип (д-р М. Милев, д-р С. Стоянов, проф. д-р Христо Цеков д.м.).
Вашият всеотдаен и професионален лекарски труд, спасява и дава нов живот и надежда на пациентите, доверили се на вашата компетентност.

Сърдечна благодарност на целия екип от лекари, медицински сестри, санитари за човешкото отношение и разбиране.
Нека Бог да бди над Вас, да лекувате и спасявате човешки животи.
Успешна и ползотворна работа на целия екип на отделението.

С уважение и признателност,

Екатерина Лазарова, майка на Николай Лазаров, постъпил във вашата болница на 30.04.2020 г. и преведен от реанимация във вашето отделение.

Благодаря Ви от сърце!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.