Д-р Сашо Райков ще консултира онлайн двойки от Благоевград и Кюстендил с репродуктивни затруднения

14 юли 2020

Планираните безплатни консултации в Кюстендил и в Благоевград с д-р Сашо Райков, акушер-гинеколог от Центъра за Асистирана репродукция на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда, се отлагат, поради усложняващата се епидемиологична ситуация.

Двойките с репродуктивни проблеми обаче ще имат възможност да получат безплатна консултация с експерта по Viber - на 21 юли за Кюстендил и на 23 юли за Благоевград, между 10:00 и 14:00 часа.

Необходимо е предварително записване на 02/403 4245.

Оставете номер за контакт, свързан с устройство, на което имате инсталирана програмата Viber (смартфон, стационарен или преносим компютър или таблет).

И очаквайте обаждане!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.