ВИДЕО | Вярвайте в мечтите и в малките чудеса! Не сте сами по пътя към щастието!

09 август 2020

Д-р Мефтуне Шефкетова и екипът ѝ от Центъра за Асистирана репродукция на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда помогнаха тези малки чудеса да се случат.

И искаме да споделим нещо с вас...
Вярвайте в мечтите и в малките чудеса. Не сте сами по пътя към щастието! Нека се срещнем!
Научете повече за Центъра за Асистирана репродукция на този линк >>
Запишете час за среща със специалистите д-р Мефтуне Шефкетова и д-р Сашо Райков: *5544, 02/ 403 4000, 02/403 4245

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.