Специални благодарности към отделенията по Акушерство и Гинекология, и Неонатология

04 август 2020

Специални благодарности към отделение по Акушерство и Гинекология, и Неонатология, и за първото, и за второто си раждане избрах д-р Нашар и болница Токуда. Благодаря ви за професионализма, за отношението и за грижите! Целият екип, (добавям тук и страхотната анестезиоложка Д-р Георгиева), превръщат раждането в позитивно преживяване и красива емоция. Първият път родих естествено 2018, вторият секцио по медицински причини юли 2020 - и в двата случая се възстанових бързо и получих най-добрите грижи!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.