Дарителска кампания COVID-19

09 ноември 2020

Аджибадем Сити Клиник стартира кампания за набиране на средства за подпомагане на лекарите и дейността на болниците в групата в битката срещу COVID-19. Кампанията ще предостави допълнителна подкрепа на служителите, работещи под огромен натиск в момента, за да продължат да бъдат на първа линия и с готовност да приемат предизвикателствата на грижата за болните с коронавирус. Целта е да се спомогне обезпечаването на техните ежедневни усилия, отдаденост и стремеж да се борят до край за своите пациенти.

Средствата ще се използват за осигуряване на допълнителни предпазни комплекти за работещия медицински персонал,  предпазни средства, консумативи и апаратура за COVID-отделенията.

Всеки, който желае, може да подпомогне лекарите и лечебните заведения от групата с парични средства и/или директно с техническо оборудване.

ДАРИТЕЛСКА СМЕТКА:

Фондация Сити Хелткеър Рисърч енд Еджукейшън Фаундейшън

Банка ДСК– клон София

IBAN в лева: IBAN BG09STSA 9300 0022 2706 43

IBAN в евро: IBAN BG57 STSA 9300 0022 2706 52

BIC: STSABGSF

Булстат/ЕИК: 176146756

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.