Галерия: Благодарим ви, наши герои!

16 декември 2020

Те избраха да влязат в “окото на бурята”. Защото знаят, че всички ние имаме нужда от тях най-много, точно сега. Те са лекари, медицински сестри, санитари, доброволци, но преди всичко са хора на честта, отговорността и дълга към своите пациенти и към нашето общество.

160 COVID болни, много от които в тежко състояние. Смените са тежки, но никой не отстъпва и крачка назад.

Те са хората, които внасят оптимизъм, заради които вярваме, че всичко ще бъде наред.

Благодарим ви, наши герои!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.