"Благодаря ви много, доц. Марков, за това, че се съгласихте да ме оперирате без кръвопреливане. Много съм доволна и от обслужването и обстановката в отделението, чувствах се комфортно, което направи престоя ми в болницата по-приятен."

22 януари 2021

Благодаря ви много, доц. Марков, за това, че се съгласихте да ме оперирате без кръвопреливане. Това за мен означава много! Направихте този и без това страшен за мен период по-лек и с по-малко стрес. Наистина се чувствах спокойна, знаейки, че зачитате моята позиция като Свидетел на Йехова.

Благодарна съм и на д-р Герганова, акушерките и санитарките, които освен че си вършеха задълженията, търпеливо отговаряха на въпросите ми свързани с това ново за мен преживяване. Няма да забравя и акушерката и санитарката, които се погрижиха да ме стоплят след операцията — акушерката ме зави с допълнителна завивка, а санитарката ми обу чорапките :) . Това ми помогна да се стопля и успокоя и да ми бъдат по-леки следващите часовете.

Много хубав екип сте! Бог да ви благославя занапред!

Да сте живи и здрави!

Николина Станчева

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.