Тъжна новина: Казваме последно сбогом на д-р Валентин Иванов

31 март 2021

Внезапно загубихме един от най-добрите мамолози, блестящ диагностик, рентгенолог с огромен опит, учител, колега, на когото имахме безрезервно доверие, позитивен човек с приятелско излъчване и харизма.

Загубата на д-р Иванов е огромна за екипа на Болница Токуда и Клиниката по Образна диагностика, както в професионално, така и в лично отношение. Той е основоположник на Болница Токуда, част от екипа ѝ от нейното създаване през 2006 г. Отдал е голяма част от живота си на ранното диагностициране на пациенти с онкологични заболявания, най-вече при рак на гърдата. Оставя след себе си много споделено знание, обучени специализиращи лекари и студенти.

Професионалист, който добавя огромен принос към значението на думата лекар!

Д-р Иванов е част от историята на Болница Токуда и винаги ще бъде част от нашия екип!

Дълбок поклон и светъл път нагоре!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.