Дарение от Хенкел в знак на благодарност за ежедневните грижи за пациентите с COVID получиха медиците на първа линия в Болница Токуда

02 април 2021

Пореден жест към героите в бяло, които са денонощно на своя пост в борбата с пандемията дойде от Хенкел България за Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. Пакети с козметични продукти за коса и тяло зарадваха специалистите в болницата и техните близки. Дарението, на стойност близо 4000 лв. беше прието от отдел Сестрински грижи и получено в ковид звената на лечебното заведение.

Благородният жест е поредно доказателство за широката обществена подкрепа и признателност към изключителната работа на екипите, пряко участващи в овладяването на една от най-тежките ситуации за здравнaтa системa и медицинската общност.

Болница Токуда от името на своите служители, изказва благодарности за дарението с пожелание за здраве и благоденствие към екипа на Хенкел България!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.