Семейството на новородено момиченце изказа сърдечна благодарност към отделението по Неонатология

04 юни 2021
Огромна благодарност и признателност към отделението по Неонатология в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда изказа семейството на новородено момиченце. Нейното име е Ивайла и е от град Враца.

"Лекар не е професия, а призвание. Нашите големи благодарности на целия екип от Неонатологично отделение - болница Токуда - София, които полагаха грижи за мен - бебе Ивайла! Бъдете здрави!", пишат гордите родители в благодарствен адрес към екипа от високоспециализирани специалисти на болницата.

"Благодаря Ви от сърце за положените грижи и усилия!", каза Петя Райнова, баба на момиченцето.

В отделението по Неонатология на Болница Токуда, което е с изцяло обновен комплекс, се провежда най-съвременна профилактика, диагностика и лечение на новородени деца. Отделението е в тясна връзка с всички останали клинични звена на многопрофилната болница и може да осигурява помощ на всички нуждаещи се новородени 24 часа в денонщието, 365 дни в годината.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.