Пациенти и служители ще могат да гласуват на 11 юли в Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда

06 юли 2021

За предстоящия изборен ден в Болница Токуда на 11 юли 2021 г. (неделя) традиционно е организирана изборна секция, в която ще могат упражнят правото си на глас хоспитализирани пациенти и дежурните служители в лечебното заведение. Секцията е разпложена в детския център на диагностично-консултативния център на първи етаж.

За гласуване е необходимо представяне на документ за самоличност и попълване на декларация, че гласоподавателят не е гласувал и няма да гласува на друго място.

За пациентите, които имат нужда, е разрешен придружител, който може да придружава до двама гласоподаватели.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.