Предстоящо забавяне на лабораторни резултати за изследвания, които се извършват в Турция

12 юли 2021

Уважаеми пациенти,

Резултатите от високоспециализирани изследвания, за извършването на които Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда си партнира с Централната лаборатория Acibadem LabMed в Истанбул, ще бъдат забавени с около 14 дни за периода 12-26 юли 2021 г., поради предстоящите официални национални и религиозни празници в Турция.

Повече информация и подробности за специфичните изследвания, за които се отнася забавянето, можете да получите от служителите на Клинична лаборатория в Болница Токуда.

Извиняваме се за причиненото неудобство!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.