Кабинет за функционална белодробна диагностика започна дейност в Токуда

07 май 2013

Модерно оборудвана лаборатория за функционална белодробна диагностика приема вече пациенти в Токуда Болница. Кабинетът е оборудван с последно поколение диагностична апаратура на фирмата Viasys Health Care - световен лидер в белодробната диагностика. Новата структура дава възможност за функционални изследвания на белия дроб в покой и при натоварване. Данните от изследванията имат базисно значение при диагностицирането на белодробни заболявание и проследяване на прогресиятя им, диагностициране на бронхиална астма, медикаментозна увреда, задух с неуточнен произход, както и проследяване на прогресията на сърдечни, белодробни и нервно-мускулни заболявания, предоперативна оценка на бял дроб, мониториране на лечение, предписване на рехабилитационна програма и др.

Повече информация и подробности за дейността на лабораторията можете да намерите тук.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.