Лекари от Токуда са автори в прeстижeн американски журнал

13 май 2014

Чл. кор. проф. д-р Николай Цанков, дмн, консултант на отделението по Дерматология и Венерология на Токуда Болница София, и д-р Развигор Дърленски, също лекар от отделението по Дерматология на японската болница, са гост-редактори на престижното американско списание Clinics in Dermatology, официален журнал на Международната Академия по Козметична Дерматология. В брой 32 (май/юни 2014) автори са още доц. д-р Иван Стайков, началник на Клиниката по Неврология и Медицина съня в Токуда и д-р Нейко Нейков от същата клиника.

Статията в .pdf формат можете да прочетете тук.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.