Безплатните УНГ прегледи са изчерпани

01 април 2011

Безплатните УНГ прегледи бяха изчерпани в същия ден на обявяването им. Над 100 деца са записани в рамките на скрининга за серозен отит.

Обръщаме се към всички желаещи да направят такъв скриниг - възможно е той да бъде планиран по НЗОК и на свободен прием. За да се запишете за консултация е необходимо да позвъните на 02/403 4000 или 02/403 4928.

За да направите консултация по НЗОК е необходимо да се запишете в Токуда и да вземете Направление №3 от личния си лекар за специалист - Уши-нос-гърло.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.