Изложба в болница "Токуда" по случай 7 април на децата от Ателието за изкуства към ДЦ Смарт

08 април 2015

Детските усмивки и чудесно настроение бяха най-хубавият подарък за Световния ден на здравето! Изказваме своето уважение и благодарност на всички талантливи деца, участвали в Ателието за изкуства! Благодарим от сърце и от името на нашите пациенти за чудесната изненада и им пожелаваме много здраве и бъдещи творчески успехи!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.