Три дръвчета гинко билоба бяха засадени в двора на Токуда Болница София

07 октомври 2015

Три дръвчета гинко билоба бяха засадени в двора на Токуда Болница София, подарък от Натурпродукт за Клиниката по Неврология и медицина на съня на японската болница. В засаждането се включиха доц. д-р Иван Стайков, началник на Клиниката по Неврология, д-р Явор Дренски, изпълнителен директор на Токуда Болница и д-р Георги Симеонов, изпълнителен директор на ДКЦ "Токуда":

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.